Wprowadzenie do ACT – kurs online

Prowadzi Bartosz Kleszcz

Zapraszam do udziału w kursie ACT online. To jego czwarta edycja, ułożona na podstawie licznych pojedynczych szkoleń – spójne wprowadzenie do tego nurtu, poświęcone nabyciu podstawowych kompetencji do pracy z klientem oraz pozwalające przeżyć tę wiedzę na sobie.

Szkolenie obejmuje 24 godziny podzielone na 6 spotkań i w tej edycji odbywa się w czwartki od 18 do 22. Startuje 13 września 2018 i trwa do 22 listopada – szczegóły poniżej.

Treść szkolenia

Nacisk na praktykę. Najlepszy ACT to taki robiony nie wedle ścisłego protokołu, a reagujący na bieżąco na zachowanie klienta. Stąd bardzo istotne jest nie tylko zrozumienie teorii i opanowanie technik, ale także złapanie ducha, „feelingu” tej terapii. Warsztat kładzie zatem silny nacisk na praktykę – przeżycie procesów ACT na własnej skórze w trakcie i pomiędzy spotkaniami.

Każde ze spotkań składa się okazji do treningu własnego, a po nich uczestnicy otrzymają bogaty zestaw materiałów do utrwalania wiedzy dla siebie i swoich klientów. Umożliwia to przyswajanie wiedzy nawet zanim jeszcze zacznie się to wykorzystywać ACT w pracy, patrząc tylko na swoje życie przez oczy i uszy tego podejścia.

 

Zakres tematyczny.

 

Rodzaje materiałów.

Organizacja szkolenia

Online. Szkolenie online to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie – możesz uczyć się prosto z domu. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań odchodzą koszty dojazdu, zakwaterowania oraz utrzymywania się na miejscu. Prowadzone jest przez aplikację zoom.us, która daje dobrą jakość połączenia, możliwość udziału przez różnorodne platformy (Windows, iOS, Android) oraz opcję dzielenia spotkania na odrębne pokoje i ćwiczenia w grupach. A jeśli minie Cię jakieś spotkanie, możesz bezpłatnie nadrobić to podczas następnej edycji.

 

Dla kogo. Istnieją dowody naukowe wskazujące na skuteczność ACT w wielu dziedzinach – od problemów psychicznych przez interwencje w pracy, pracę ze sportowcami, coaching oraz zmniejszanie stygmatyzacji. Stąd szkolenie skierowane jest do:

 

Czas. Czwartki 18:00-22:00 co drugi tydzień. Małe dawki i przerwy między spotkaniami pozwalają na lepsze przyswojenie nowej wiedzy. Daty spotkań to

 

Limit osób. 20 uczestników + osoby nadrabiające nieobecność z poprzedniej edycji.

 

Opłata. Bazowa cena za cały kurs to 1200 zł i od tej kwoty odliczane są zniżki:

Uczestnicy kursu mogą skorzystać z jednej sesji superwizyjnej za 50% ceny. Więcej informacji tutaj.

Możliwość wystawienia faktury. Po ukończonym szkoleniu wystawiam certyfikat udziału. Przelew proszę wykonać na

Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Aleja Zwycięstwa 31/8
41-200 Sosnowiec

 

Prowadzi Bartosz Kleszcz. Prowadzę praktykę ACT od samego jej początku w naszym kraju. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach ACT w Polsce i za granicą (także superwizyjnych), prowadziłem warsztaty ACT w Europie (Bośnia, Ukraina, Hiszpania) i Chinach. Jestem w trakcie przygotowywania się do certyfikatu ACT peer-reviewed trainer oraz na bieżąco z najnowszymi badaniami ACT/RFT. Pełne informacje tutaj.

 

Opinie po kursie.

Kliknij na imię, by rozwinąć komentarz.

Joanna

 

Magdalena

 

Sylwia

 

Justyna

 

Zapis na szkolenie. Proszę o kontakt mailowy na bkleszcz.act@gmail.com lub przez formularz poniżej (mail obsługiwany jest przez zatrudnioną do tego osobę). W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić +48 570 295 870. Jeśli interesuje Cię kurs, ale nie pasuje termin, to proszę o kontakt – odezwę się przed ogłoszeniem następnej edycji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz ten kod:captcha

Czym jest ACT | Terapia ACT | Superwizja ACT |

newsletter | fb

Powrót