Wprowadzenie do ACT – kurs online

Prowadzi Bartosz Kleszcz

Zapraszam do udziału w kursie ACT online. To jego czwarta edycja, ułożona na podstawie licznych pojedynczych szkoleń – spójne wprowadzenie do tego nurtu, poświęcone nabyciu podstawowych kompetencji do pracy z klientem oraz pozwalające przeżyć tę wiedzę na sobie.

Szkolenie obejmuje 24 godziny podzielone na 6 spotkań i w tej edycji odbywa się w czwartki od 18 do 22. Startuje 15 lutego 2018 – szczegóły poniżej.

Treść szkolenia

Nacisk na praktykę. Najlepszy ACT to taki robiony nie wedle ścisłego protokołu, a reagujący na bieżąco na zachowanie klienta. Stąd bardzo istotne jest nie tylko zrozumienie teorii i opanowanie technik, ale także złapanie ducha, „feelingu” tej terapii. Warsztat kładzie zatem silny nacisk na praktykę – przeżycie procesów ACT na własnej skórze w trakcie i pomiędzy spotkaniami.

Każde ze spotkań składa się okazji do treningu własnego, a po nich uczestnicy otrzymają bogaty zestaw materiałów do utrwalania wiedzy dla siebie i swoich klientów. Umożliwia to przyswajanie wiedzy nawet zanim jeszcze zacznie się to wykorzystywać ACT w pracy, patrząc tylko na swoje życie przez oczy i uszy tego podejścia.

 

Zakres tematyczny.

 

Rodzaje materiałów.

Organizacja szkolenia

Online. Szkolenie online to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie – możesz uczyć się prosto z domu. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań odchodzą koszty dojazdu, zakwaterowania oraz utrzymywania się na miejscu. Prowadzone jest przez aplikację zoom.us, która daje dobrą jakość połączenia oraz możliwość dzielenia spotkania na odrębne pokoje i ćwiczenia w grupach. A jeśli minie Cię jakieś spotkanie, możesz bezpłatnie nadrobić to podczas następnej edycji.

 

Dla kogo. Istnieją dowody naukowe wskazujące na skuteczność ACT w wielu dziedzinach – od problemów psychicznych przez interwencje w pracy, pracę ze sportowcami, coaching oraz zmniejszanie stygmatyzacji. Stąd szkolenie skierowane jest do:

 

Czas. Czwartki 18:00-22:00 co drugi tydzień. Małe dawki i przerwy między spotkaniami pozwalają na lepsze przyswojenie nowej wiedzy. Daty spotkań to

 

Limit osób. 20 uczestników + osoby nadrabiające nieobecność z poprzedniej edycji.

 

Opłata. Bazowa cena za cały kurs to 1200 zł (50 zł/h) i od tej kwoty odliczane są zniżki. Płatne jako całość lub w trzech ratach. Korzystający ze zniżek płaci najpierw dwie raty po 400 zł i przy trzeciej racie odejmuje rabat. Zniżki:

Koszt szkolenia przy wszystkich zniżkach to 900 zł. Korzystanie zarówno z We dwoje raźniej, jak i Kto pierwszy, obniża ostatnią ratę do 160 zł. Skorzystanie z jednej zniżki obniża ostatnią ratę do 280 zł.

Uczestnicy kursu mogą skorzystać z jednej sesji superwizyjnej za 50% ceny. Więcej informacji tutaj.

Możliwość wystawienia faktury. Po ukończonym szkoleniu wystawiam certyfikat udziału. Przelew proszę wykonać na

Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Aleja Zwycięstwa 31/8
41-200 Sosnowiec

 

Prowadzący. Prowadzę praktykę ACT od samego jej początku w naszym kraju. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach ACT w Polsce i zagranicą (także superwizyjnych), prowadziłem warsztaty ACT w Europie (Bośnia, Ukraina, Hiszpania) i Chinach. Jestem w trakcie przygotowywania się do certyfikatu ACT peer-reviewed trainer oraz na bieżąco z najnowszymi badaniami ACT/RFT. Pełne informacje tutaj.

 

Opinie po kursie.

Kliknij na imię, by rozwinąć komentarz.

Joanna

 

Magdalena

 

Sylwia

 

Justyna

 

Zapis na szkolenie. Proszę o kontakt mailowy na bkleszcz.act@gmail.com lub przez formularz poniżej (mail obsługiwany jest przez zatrudnioną do tego osobę). W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić +48 570 295 870. Jeśli interesuje Cię kurs, ale nie pasuje termin, to proszę o kontakt – odezwę się przed ogłoszeniem następnej edycji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz ten kod:captcha

Czym jest ACT | Terapia ACT | Superwizja ACT |

newsletter | fb

Powrót