Wprowadzenie do ACT – kurs online

Prowadzi Bartosz Kleszcz

Zapraszam do udziału w kursie ACT online. To jego druga edycja, ułożona na podstawie licznych pojedynczych szkoleń – spójne wprowadzenie do tego nurtu, poświęcone nabyciu podstawowych kompetencji do pracy z klientem oraz pozwalające przeżyć tę wiedzę na sobie. Obejmuje 24 godziny podzielone na 6 wieczornych spotkań i startuje 10 kwietnia – szczegóły poniżej.

Zakres tematyczny.

Dla kogo. Istnieją dowody naukowe wskazujące na skuteczność ACT w wielu dziedzinach – od problemów psychicznych przez interwencje w pracy, pracę ze sportowcami, coaching oraz zmniejszanie stygmatyzacji. Stąd szkolenie skierowane jest do:

Praktyczne szkolenie. Najlepszy ACT to taki robiony nie wedle ścisłego protokołu, a reagujący na bieżąco na zachowanie klienta. Stąd bardzo istotne jest nie tylko zrozumienie teorii i opanowanie technik, ale także złapanie ducha, „feelingu” tej terapii. Warsztat kładzie zatem silny nacisk na praktykę – przeżycie procesów ACT na własnej skórze w trakcie i pomiędzy spotkaniami.

Każde ze spotkań składa się okazji do treningu własnego, a po nich uczestnicy otrzymają bogaty zestaw materiałów do utrwalania wiedzy dla siebie i swoich klientów. Umożliwia to przyswajanie wiedzy nawet zanim jeszcze zacznie się to wykorzystywać ACT w pracy, patrząc tylko na swoje życie przez oczy i uszy tego podejścia. Rodzaje materiałów:

Online. Szkolenie online to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie – możesz uczyć się prosto z domu. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań odchodzą koszty dojazdu, zakwaterowania oraz utrzymywania się na miejscu. Prowadzone jest przez aplikację zoom.us, która daje dobrą jakość połączenia oraz możliwość dzielenia spotkania na odrębne pokoje i ćwiczenia w grupach. A jeśli minie Cię jakieś spotkanie, możesz nadrobić to podczas następnej edycji.

Limit osób. 12 uczestników + osoby nadrabiające nieobecność z poprzedniej edycji.

Czas. Poniedziałki od 18:00 do 22:00 co drugi tydzień. Małe dawki i przerwy pozwalają na lepsze przyswojenie nowej wiedzy. Daty spotkań to 10 kwietnia, 24 kwietnia, 8 maja, 22 maja, 5 czerwca. Termin ostatniego do ustalenia razem z uczestnikami, jako że 19 czerwca koliduje ze światową konferencją ACBS. Najprawdopodobniej wybierzemy wspólnie 4 godziny na dodatkowy termin w jedną sobotę lub niedzielę.

Opłata. Bazowa cena za cały kurs to 1200 zł (50 zł/h). Płatne w trzech ratach po 300-400 zł (zależnie od zniżek). Zniżki:

Możliwość wystawienia faktury. Po ukończonym szkoleniu wystawiam certyfikat udziału.

Przelew proszę wykonać na

Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Wybickiego 3/38
41-219 Sosnowiec

Prowadzący. Szkolenie prowadzi Bartosz Kleszcz. Pełne informacje tutaj.

Zapis na szkolenie. Proszę o kontakt mailowy na bkleszcz@gmail.com lub przez formularz poniżej. W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić +48 730 324 182. Jeśli interesuje Cię kurs, ale nie pasuje termin, to proszę o kontakt – odezwę się przed ogłoszeniem trzeciej edycji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz ten kod:captcha

Terapia ACT | Trening ACT | Czym jest ACT

newsletter | fb | yt

Powrót