Wprowadzenie do ACT – kurs online

Prowadzi Bartosz Kleszcz

Zapraszam do udziału w kursie ACT online. To jego trzecia edycja, ułożona na podstawie licznych pojedynczych szkoleń – spójne wprowadzenie do tego nurtu, poświęcone nabyciu podstawowych kompetencji do pracy z klientem oraz pozwalające przeżyć tę wiedzę na sobie.

Szkolenie obejmuje 24 godziny podzielone na 6 spotkań i w odpowiedzi na zapotrzebowanie odbywa się w tej edycji weekendowo, w soboty od 10 do 14. To okazja, jeśli nie mogłeś lub nie mogłaś uczestniczyć w dotychczasowych spotkaniach wieczornych w tygodniu roboczym. Startuje 16 września – szczegóły poniżej.

Treść szkolenia

Nacisk na praktykę. Najlepszy ACT to taki robiony nie wedle ścisłego protokołu, a reagujący na bieżąco na zachowanie klienta. Stąd bardzo istotne jest nie tylko zrozumienie teorii i opanowanie technik, ale także złapanie ducha, „feelingu” tej terapii. Warsztat kładzie zatem silny nacisk na praktykę – przeżycie procesów ACT na własnej skórze w trakcie i pomiędzy spotkaniami.

Każde ze spotkań składa się okazji do treningu własnego, a po nich uczestnicy otrzymają bogaty zestaw materiałów do utrwalania wiedzy dla siebie i swoich klientów. Umożliwia to przyswajanie wiedzy nawet zanim jeszcze zacznie się to wykorzystywać ACT w pracy, patrząc tylko na swoje życie przez oczy i uszy tego podejścia.

 

Zakres tematyczny.

 

Rodzaje materiałów.

Organizacja szkolenia

Online. Szkolenie online to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie – możesz uczyć się prosto z domu. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań odchodzą koszty dojazdu, zakwaterowania oraz utrzymywania się na miejscu. Prowadzone jest przez aplikację zoom.us, która daje dobrą jakość połączenia oraz możliwość dzielenia spotkania na odrębne pokoje i ćwiczenia w grupach. A jeśli minie Cię jakieś spotkanie, możesz nadrobić to podczas następnej edycji.

 

Dla kogo. Istnieją dowody naukowe wskazujące na skuteczność ACT w wielu dziedzinach – od problemów psychicznych przez interwencje w pracy, pracę ze sportowcami, coaching oraz zmniejszanie stygmatyzacji. Stąd szkolenie skierowane jest do:

 

Czas. Soboty od 10:00 do 14:00 co drugi-trzeci tydzień. Małe dawki i przerwy pozwalają na lepsze przyswojenie nowej wiedzy. Daty spotkań to 16 września, 7 października, 21 października, 4 listopada, 18 listopada, 2 grudnia.

 

Limit osób. 20 uczestników + osoby nadrabiające nieobecność z poprzedniej edycji.

 

Opłata. Bazowa cena za cały kurs to 1200 zł (50 zł/h) i od tej kwoty odliczane są zniżki. Płatne jako całość lub w trzech ratach. Korzystający ze zniżek płaci najpierw dwie raty po 400 zł i przy trzeciej racie odejmuje rabat. Zniżki:

Koszt szkolenia przy wszystkich zniżkach to 900 zł. Korzystanie zarówno z We dwoje raźniej, jak i Kto pierwszy, obniża ostatnią ratę do 160 zł. Skorzystanie z jednej zniżki obniża ostatnią ratę do 280 zł.

Uczestnicy kursu mogą skorzystać z sesji superwizyjnej za 50% ceny. Więcej informacji tutaj.

Możliwość wystawienia faktury. Po ukończonym szkoleniu wystawiam certyfikat udziału. Przelew proszę wykonać na

Bartosz Kleszcz Psychoterapia i Szkolenia
Inteligo 50 10205558 1111168586100067
Wybickiego 3/38
41-219 Sosnowiec

 

Prowadzący. Prowadzę praktykę ACT od samego jej początku w naszym kraju. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach ACT w Polsce i zagranicą (także superwizyjnych), prowadziłem warsztaty ACT w Europie (Bośnia, Ukraina, Hiszpania) i Chinach. Jestem w trakcie przygotowywania się do certyfikatu ACT peer-reviewed trainer oraz na bieżąco z najnowszymi badaniami ACT/RFT. Pełne informacje tutaj.

 

Opinie po kursie.

Kliknij na imię, by rozwinąć komentarz.

Magdalena

 

Sylwia

 

Justyna

 

Informacja zwrotna po kursie była także pomocna w poprawieniu jego treści oraz struktury. Trzecia edycja szkolenia przechodzi konkretny lifting – wprowadzony zostanie większy nacisk na konkretne zadania między zajęciami, uproszczę niektóre skomplikowane elementy związane z teorią, by łatwiej było się nią posługiwać oraz wprowadzimy do naszej pracy konkretne studia przypadków jako punkt wyjścia do ćwiczeń.

 

Zapis na szkolenie. Proszę o kontakt mailowy na bkleszcz@gmail.com lub przez formularz poniżej. W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić +48 570 795 870. Jeśli interesuje Cię kurs, ale nie pasuje termin, to proszę o kontakt – odezwę się przed ogłoszeniem czwartej edycji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz ten kod:captcha

Terapia ACT | Trening ACT | Czym jest ACT

newsletter | fb | yt

Powrót