Zaznacz stronę

Terapia ACT

Prowadzi mgr Bartosz Kleszcz

W ramach psychoterapii ACT przyjmuję osoby dorosłe (od 18 r.ż.) doświadczające trudności w szerokim zakresie problemów psychicznych.

Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy pracuję z twoim problemem, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń +48 570 295 870.

Lęk. Lęk społeczny, związany  z konkretnymi sytuacjami lub przedmiotami (np. kontakt ze zwierzętami), atakami paniki, natrętnymi myślami i działaniami, zaburzeniami lękowymi po traumie, dysocjacje.

Nastrój. Depresja jedno lub dwubiegunowa, przewlekły lub nawracający smutek, apatia i brak motywacji, uporczywe myśli samobójcze i próby pozbawienia się życia, brak poczucia sensu i zaangażowania w życie, długotrwała żałoba.

Inne emocje i myśli. Wstyd, gniew, zazdrość, agresja, poczucie winy, martwienie się, perfekcjonizm, samokrytyka, niska samoocena.

Borderline. Samouszkadzanie się, impulsywne działania, poczucie pustki, zależności od drugiej osoby, duże wahania nastroju, zachowania samobójcze.

Nadużywanie lub uzależnienie od substancji lub zachowań. Radzenie sobie z trudnymi emocjami i myślami za pomocą alkoholu, papierosów, innych narkotyków, ale także przez hazard, internet, pornografię, gry komputerowe lub kompulsywny seks.

Odżywianie. Bulimia, prowokowanie wymiotów, anoreksja po wypisie ze szpitala i unormowaniu wagi

Zawodowe i naukowe. Prokrastynacja, wypalenie zawodowe, brak satysfakcji, trudność w koncentracji.

Problemy związane z chorobami. Padaczka, przewlekły ból, psychologiczne aspekty radzenia sobie z cukrzycą, nowotworem i innymi chorobami zmieniającymi tryb życia.

Coaching. Trening umiejętności dla osób szukających większego zaangażowania w swoje życie i satysfakcji z niego, większej świadomości i kontroli nad swoimi zachowaniami oraz profilaktyki problemów psychicznych.

Prowadzę Terapię ACT pod superwizją. Oznacza to, że moja praca jest monitorowana przez wyznaczone do tego osoby. Superwizja jest jednym ze standardów prowadzenia praktyki psychologicznej i czynnikiem wpływającym na wyższą jej jakość.

Dalsze informacje

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się w sprawie rozpoczęcia psychoterapii ACT lub zadaj więcej pytań.

[contact-form-7 id=”1254″ title=”Formularz 1″]