Daj się zaskoczyć. Wykład na SWPS w Poznaniu (3 X 2015)

Napisał Bartosz Kleszcz

3. października miałem okazję poprowadzić w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu wykład „Daj się zaskoczyć: jak wziąć swoje myśli i emocje w ciekawą podróż” na temat roli zaskoczenia w życiu w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Emocje w naszym życiu nie są czymś, co nam tak naprawdę podlega – nie możemy postanowić sobie, że nasze ciało poczuje się szczególnie zaskoczone, radosne lub przejęte lękiem, wydarza się to samo – to przyjmując odpowiednio elastyczną postawę wobec zewnętrznych i wewnętrznych okoliczności możemy tworzyć warunki ku temu, aby życie było ciekawsze, bardziej interesujące i ostatecznie także częściej nas zaskakiwało.

Zapraszam do obejrzenia wykładu. Nagranie jest na początku dość ciemne, ale szybko zaczyna widać więcej. Dobrze jest je oglądać razem z prezentacją (proszę ją ściągnąć stąd). Na koniec rozdaję listę propozycji działań sprzyjających ciekawszemu życiu – pochodzą one z tego artykułu.

 Jedna odpowiedź do “Daj się zaskoczyć. Wykład na SWPS w Poznaniu (3 X 2015)”

  1. luk pisze:

    pracuję nad apką, która nawiązuje do tego tematu: http://www.fridayweekend.com (na razie wersja koncepcyjna) badaczy zapraszam do testów i feedbacku (kontakt przez FB – link na dole strony)
    Pozdrawiam,
    Lukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Czym jest ACT | Terapia ACT | Superwizja ACT |

newsletter | fb

Powrót