Daj się zaskoczyć. Wykład na SWPS w Poznaniu (3 X 2015)

Napisał Bartosz Kleszcz

3. października miałem okazję poprowadzić w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu wykład „Daj się zaskoczyć: jak wziąć swoje myśli i emocje w ciekawą podróż” na temat roli zaskoczenia w życiu w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Emocje w naszym życiu nie są czymś, co nam tak naprawdę podlega – nie możemy postanowić sobie, że nasze ciało poczuje się szczególnie zaskoczone, radosne lub przejęte lękiem, wydarza się to samo – to przyjmując odpowiednio elastyczną postawę wobec zewnętrznych i wewnętrznych okoliczności możemy tworzyć warunki ku temu, aby życie było ciekawsze, bardziej interesujące i ostatecznie także częściej nas zaskakiwało.

Zapraszam do obejrzenia wykładu. Nagranie jest na początku dość ciemne, ale szybko zaczyna widać więcej. Dobrze jest je oglądać razem z prezentacją (proszę ją ściągnąć stąd). Na koniec rozdaję listę propozycji działań sprzyjających ciekawszemu życiu – pochodzą one z tego artykułu.

 Jedna odpowiedź do “Daj się zaskoczyć. Wykład na SWPS w Poznaniu (3 X 2015)”

  1. luk pisze:

    pracuję nad apką, która nawiązuje do tego tematu: http://www.fridayweekend.com (na razie wersja koncepcyjna) badaczy zapraszam do testów i feedbacku (kontakt przez FB – link na dole strony)
    Pozdrawiam,
    Lukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Czym jest ACT | Terapia ACT | Superwizja ACT |

newsletter | fb

Powrót