Drugi rok Zacznij Żyć: KONKURS

Organizuje Bartosz Kleszcz

5. października 2012 został opublikowany pierwszy artykuł na Zacznij Żyć. Dwa lata minęły jak z bicza strzelił i był to świetny czas, w którym portal ewoluował, dochodziły nowe usługi i funkcje, a jego oblicze zmieniało się co najmniej dwa razy, pozostając jednak cały czas wiernym zasadzie, aby dostarczać czytelnikom fachowej, bazującej na naukowej psychologii oraz przystępnej wiedzy o tym, jak czynić swoje życie lepszym – radzić sobie z trudnymi myślami i emocjami, osiągać cele, świadomie czyścić swą drogę z przeszkód oraz dzielnie stawiać czoła tym, których usunąć się nie da, od czasu do czasu prezentując teksty z dziedziny biologii, medycyny i filozofii. Stopniowo rosła nam też liczba czytelników i aktualnie jest ich ponad dwa tysiące. W tym miejscu pozostaje tylko podziękować za ten czas i liczyć na to, że przyszły będzie jeszcze lepszy. W związku z rocznicą dla wszystkich odwiedzających ZŻ i chcących dołączyć się do celebracji portal przygotował konkurs!

Zasady udziału

Konkurs polega na napisaniu własnego artykułu lub nakręceniu video na yt.

Długość nie jest istotna, istotne jest jednak to, aby był on zgodny z duchem tego, co dotychczas prezentowaliśmy na łamach ZŻ – przystępna i rzetelna wiedza, pozwalająca podnosić jakość życia. W ramach tego zachęcam do jak największej kreatywności – głosowanie odbędzie się na stronie na Facebooku, gdzie ilość polubień wyłoni dwóch zwycięzców. Każda osoba może głosować na dowolną ilość tekstów

Wziąć udział może każdy, nawet osoby, które już pisały na portal. Z racji tego, że nagranie może swoje ważyć, można skorzystać w przesyłce np. z hostingu, jaki oferuje Dropbox.

Teksty oraz nagrania można wysyłać na bkleszcz@gmail.com do 27 września 23:59 (sobota) z tytułem KONKURS. Tekst może być poddany redakcji lub do odesłany do samodzielnej korekty, zatem im wcześniej wyślesz, tym będzie w razie czego więcej czasu na doszlifowanie tekstu przed publikacją na stronie i głosowaniem czytelników przed ostatecznym terminem zgłoszeń.

Nagroda

Do wygrania są dwie książki – „Pułapka szczęścia” Russa Harrisa oraz „W pułapce myśli” Stevena Hayesa. Obie zostały napisane przez dwóch znanych terapeutów ACT – Steven Hayes jest twórcą Terapii Akceptacji i Zaangażowania, Russ Harris znany jest z licznych książek i warsztatów, gdzie prezentuje trudne idee w niesamowicie przystępny sposób. Obie świetnie się czyta, są pełne ćwiczeń i wartościowej wiedzy.

(„W pułapce myśli” zostało wydane wprawdzie przez Wydawnictwo Astropsychologii, która to obok sensownej psychologii nawet nie leży, jednakże sama książka z astropsychologią wspólnego nic nie ma. )

Wyłonienie zwycięzców

5 października opublikowane zostaną jednocześnie wszystkie przyjęte artykuły, a na stronie na FB linki do nich, aby można było głosować. Głosowanie będzie trwać do 11 października godziny 23:59, po którym to czasie na podstawie ilości polubień poznamy dwa najlepsze artykuły lub nagrania, do których autorów wysłana zostanie książka.

W razie otrzymania tylko dwóch zdatnych do publikacji zgłoszeń tekstów autorzy automatycznie otrzymują po książce. Darmowa wysyłka tylko na terenie Polski.

W razie dalszych pytań proszę zostawić je w komentarzu. Zapraszam serdecznie do udziału!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Czym jest ACT | Terapia ACT | Superwizja ACT |

newsletter | fb

Powrót